Пошук поїздів і розкладів


Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів Київ

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Київ
776 Столичний ЕкспресКиїв Харків0.14
284Барановичі Херсон0.461.0615/06-15/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
115Харків Івано-Франківськ0.471.07з 25/01/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; відмінено 1/03/2016
113Харків Мукачеве0.471.07з 24/01/2016 , при двох непарних 28, 30, 31, 2, 4; призначено 1/03/2016
24 ОдессаОдеса Москва0.541.09до 26/03/2016
284Барановичі Одеса0.551.154/02-28/05, 4/10-8/12/2016 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця
283Одеса Барановичі0.471.155/02-29/05, 5/10-9/12/2016 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця
283Херсон Барановичі0.471.1516/06-16/09/2016 , при двох непарних 30, 1, 4
94Одеса Мінськ0.471.1531/01-23/03/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31(1) числах кожного місяця
93Мінськ Одеса0.551.1530/01-26/03/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 числах кожного місяця
92 **Кременчук Львів1.121.321-29/02, 1-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 24-30/01, 2-30/03/06/07/09/10/2016
111 СлобожанщинаХарків Львів1.121.32з 24/01/2016
115Івано-Франківськ Харків1.191.39з 24/01/2016 , при двох непарних 28, 30, 2; призначено 1/03/2016; відмінено 2/03/2016
114Мукачеве Харків1.191.39з 25/01/2016 , при двох непарних 29, 31, 1, 3, 5; відмінено 1/03/2016; призначено 2/03/2016
341Москва Кишинеу1.201.40з 21/01/2016
24 ОдессаОдеса Москва1.422.02з 27/03/2016
93Мінськ Одеса1.462.0630/03-30/05, 2/10-10/12/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 числах кожного місяця; 2/06-30/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
94Одеса Мінськ1.532.1327/03-31/05, 3/10-11/12/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31(1) числах кожного місяця; 3/06-1/10/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
47Кишинеу Москва2.142.29
112 СлобожанщинаЛьвів Харків2.072.35
112 **Львів Кременчук2.072.351-31/01/03/06/07/09/10/2016 ; 2-28/02, 2-30/04/05/08, 2/11-10/12/2016
73 **Москва Івано-Франківськ4.034.23з 11/01/2016
73Москва Львів4.034.23з 11/01/2016
73 **Москва Чернівці4.034.23з 11/01/2016
73Москва Ковель4.034.43
282Запоріжжя Київ4.507, 10, 14, 16, 18, 21, 24, 28/02, 2, 6, 8, 10, 13, 16, 20, 22, 24/03/2016
65Москва Кишинеу4.414.56з 14/12/2015 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
140Кам'Янець-Подільський Київ5.08з 15/12/2015 , при двох непарних 31, 3, 5; відмінено 1/03/2016
120 **Запоріжжя, Кривий Ріг Київ5.17з 27/03/2016
962 **Кіровоград Київ5.17до 25/03/2016
76 КриворіжжяКривий Ріг Київ5.17до 26/03/2016
962 **Кіровоград Київ5.17з 26/03/2016
76 КриворіжжяКривий Ріг Київ5.17з 27/03/2016
120 **Запоріжжя, Кривий Ріг Київ5.1712/12/2015-26/03/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ5.26з 1/04/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ5.3928/12/2015-31/03/2016
55Москва Жмеринка5.335.44, при двох непарних 29,1,3
55Москва Хмельницький5.335.44, при двох непарних 29,31,3
122 МиколаївМиколаїв Київ5.45до 26/03/2016
122 МиколаївМиколаїв Київ5.45з 27/03/2016
143Івано-Франківськ Київ5.51
98Ковель Київ5.5731/01, 7,14/02/2016
98Ковель Київ5.57з 25/01/2016 , крім 31/01, 7,14/02/2016
72 ЗапоріжжяЗапоріжжя Київ5.5825/12/2015-26/03/2016
72 ЗапоріжжяЗапоріжжя Київ5.58з 27/03/2016
5 УкраїнаМосква Київ6.23до 26/03/2016
712 Інтерсіті+Київ Костянтинівка6.24
358 ГуцульщинаРахів Київ6.26
63 ОберігХарків Київ6.31з 24/01/2016
92 ЛьвівЛьвів Київ6.37
741 Інтерсіті+Дарниця, Київ Львів, Трускавець6.376.45
722 Інтерсіті+Київ Харків6.48
747 ІнтерсітіДарниця, Київ Тернопіль6.436.53
79 ДніпроДніпропетровськ Київ6.57
106 ЧорноморецьОдеса Київ7.10з 27/03/2016
106 ЧорноморецьОдеса Київ7.1020/02-26/03/2016
102Херсон Київ7.11
50 КобзарТрускавець Київ7.15до 19/02/2016
732 Інтерсіті+Київ Запоріжжя7.15
50 КобзарТрускавець Київ7.1720/02/2016-26/03/2016
52Запоріжжя Київ7.1913/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
52Запоріжжя Київ7.19з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
99Ужгород Київ7.21до 19/02/2016
99Ужгород Київ7.24з 20/02/2016
50 КобзарТрускавець Київ7.24з 27/03/2016
5 УкраїнаМосква Київ7.26з 27/03/2016
830Фастів Шостка7.307.40з 13/12/2015
81 ДеснаУжгород Київ7.43
443 **Прага Київ7.43з 14/12/2015
34 **Будапешт Київ7.4313/12/2015-10/12/2016
801 **Братислава Київ7.43з 14/12/2015 , крім субот і неділь та 1/01, 25, 28/03, 29/08/2016
755 Столичний ЕкспресКиїв Хмельницький7.47з 18/12/2015
86 Белый АистМінськ Київ7.51
847Київ Рівне7.54з 18/12/2015
861Київ Жмеринка8.05з 15/01/2016 по п`ятницях, суботах, неділях
118 БуковинаЧернівці Київ8.06
106 ЧорноморецьОдеса Київ8.12до 19/02/2016
758 Подільський ЕкспресМогилів-Подільський Київ8.31з 14/12/2015 по понеділках, четвергах, суботах
770 Подільський ЕкспресКам'Янець-Подільський Київ8.31
784 Подільський ЕкспресШостка Київ8.33
47Москва Кишинеу8.168.35
841Київ Шепетівка8.41з 13/12/2015 по суботах та неділях
43Івано-Франківськ Київ8.50
134Лисичанськ Київ8.55
23 ОдессаМосква Одеса8.408.58до 26/03/2016
219Івано-Франківськ Київ9.137,14,21,28/02/2016
12 СлавутичНовоолексіївка Київ9.19з 27/03/2016
779 Столичний ЕкспресСуми Київ9.26з 17/01/2016
12 СлавутичНовоолексіївка Київ9.3216/01-26/03/2016
126Костянтинівка Київ9.38з 24/01/2016
860Шепетівка Київ9.40з 18/12/2015
13Ужгород Київ10.00з 27/03/2016
23 ОдессаМосква Одеса9.3610.08з 27/03/2016
13Ужгород Київ10.1012/01-26/03/2016
142Львів Київ10.29з 27/03/2016
142Львів Київ10.2920/02-26/03/2016
142Львів Київ10.2927/01-19/02/2016
148Одеса Київ10.501/06-20/09/2016 ; 12/01-31/05/2016 та з 22/09/2016 по неділях, вівторках, четвергах
234Костянтинівка Київ11.01з 13/12/2015
744 Інтерсіті+Львів Київ, Дарниця10.5411.02
828Жмеринка Київ11.07
774 Столичний ЕкспресКременчук Київ11.36, крім вівторків
781 Столичний ЕкспресПолтава Київ11.36, крім вівторків
725 Інтерсіті+Харків Київ12.02
855Київ Рівне12.23
832Гречани Київ12.33
66Кишинеу Москва12.1612.36з 15/12/2015 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
54 ЛибідьКиїв С.Петербург12.4513/12/2015-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
11 **Дніпропетровськ С.Петербург9.3212.4513/12/2015-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
733 Інтерсіті+Красноармійськ Київ12.50
764 Інтерсіті+Одеса Київ, Дарниця12.4112.51
235Ужгород Харків12.2412.5720/01-23/03/2016 по середах та неділях
53 ЛибідьС.Петербург Київ13.0314/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
1201Варшава Київ13.0613/12/2015 - 12/03/2016
768 Столичний ЕкспресКовель Київ13.06
84 АзовМаріуполь Київ13.1526/01-26/03/2016
84 АзовМаріуполь Київ13.15з 27/03/2016
827Київ Рахни13.24
724 Інтерсіті+Київ Харків13.35
778 Подільський ЕкспресКиїв Шостка13.42
54 ЛибідьКиїв С.Петербург13.55з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
11 **Дніпропетровськ С.Петербург9.1913.5527/03-29/05/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
53 ЛибідьС.Петербург Київ14.03з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
785 ІнтерсітіХарків Київ14.2412/02-25/03/2016 по п"ятницях, неділях, середах
341Кишинеу Москва14.0414.24з 26/12/2015
831Київ Гречани14.55
786 ІнтерсітіКиїв Харків15.0012/02-25/03/2016 по п"ятницях, неділях, середах
99Київ Ужгород15.09
141Київ Львів15.4428/01-20/02/2016
141Київ Львів15.4421/02-27/03/2016
141Київ Львів15.44з 28/03/2016
107Караганди Київ15.57з 4/01/2016 по понеділках
43 **Кустанай Київ15.57з 14/12/2015 по понеділках
148Київ Одеса16.202/06-21/09/2016 ; 13/01-1/06/2016 та з 23/09/2016 по понеділках, середах, п"ятницях
767 Столичний ЕкспресКиїв Ковель16.25
67Київ Варшава16.2512/12/2015 - 11/03/2016
763 Інтерсіті+Дарниця, Київ Одеса16.2616.36
84 АзовКиїв Маріуполь16.39з 27/03/2016
84 АзовКиїв Маріуполь16.3926/01-26/03/2016
769 Подільський ЕкспресКиїв Кам'Янець-Подільсь16.42
769 Подільський ЕкспресКиїв Могилів-Подільський16.42з 13/12/2015 по середах, п`ятницях, неділях
357 ГуцульщинаКиїв Рахів16.48
819Київ Шепетівка16.54з 18/12/2015 по п'ятницях
780 Столичний ЕкспресКиїв Суми17.09з 16/01/2016
814Фастів Зернове17.0817.15з 13/12/2015
743 Інтерсіті+Дарниця, Київ Львів17.1317.20
823Київ Шепетівка17.35з 18/12/2015 по п'ятницях (крім 5/02-25/03/2016)
734 Інтерсіті+Київ Красноармійськ17.35
823Київ Шепетівка17.355/02-25/03/2016 по п'ятницях
108Київ Караганди17.41з 7/01/2016 по четвергах
108 **Київ Кустанай17.41з 17/12/2015 по четвергах
723 Інтерсіті+Харків Київ17.54
726 Інтерсіті+Київ Харків18.03
782 Столичний ЕкспресКиїв Кременчук18.17, крім вівторків
782 Столичний ЕкспресКиїв Полтава18.17з 24/01/2016 , крім вівторків
13Київ Ужгород18.35
43Київ Івано-Франківськ18.50
126Київ Костянтинівка19.26з 24/01/2016
862Жмеринка Київ19.29з 15/01/2016 по п`ятницях, суботах, неділях
772 Столичний ЕкспресХмельницький Київ19.38
6 УкраїнаКиїв Москва19.38до 26/03/2016
836Коростень Київ19.4013/12/2015-29/05/2016 та з 4/09/2016 по неділях
842Шепетівка Київ19.47з 13/12/2015 по суботах та неділях
12 СлавутичКиїв Новоолексіївка19.48з 27/03/2016
53 **С.Петербург Дніпропетровськ14.0319.4828/03-30/05/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
608 **Чернівці Москва18.5219.52
74Львів Москва18.5219.52
78Ковель Москва19.2119.52
606 **Івано-Франківськ Москва18.5219.52
117 БуковинаКиїв Чернівці20.05з 27/12/2015
49 КобзарКиїв Трускавець20.1527/12/2015-26/03/2016
49 КобзарКиїв Трускавець20.15з 27/03/2016
12 СлавутичКиїв Новоолексіївка20.16до 26/03/2016
53 **С.Петербург Дніпропетровськ13.0320.1614/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
81 **Київ Будапешт20.2213/12/2015-8/12/2016
81 ДеснаКиїв Ужгород20.22
72 ЗапоріжжяКиїв Запоріжжя20.22
6 УкраїнаКиїв Москва20.35з 27/03/2016
235Харків Ужгород20.1620.3626/01-22/03/2016 по вівторках та п`ятницях
102Київ Херсон20.48
784 Подільський ЕкспресКиїв Шостка20.58
772 **Хмельницький Шостка19.3820.58
105 ЧорноморецьКиїв Одеса21.03до 26/03/2016
105 ЧорноморецьКиїв Одеса21.03з 27/03/2016
748 ІнтерсітіТернопіль Київ, Дарниця20.5121.04
143 **Київ Прага21.10з 12/12/2015
143 **Київ Братислава21.10з 13/12/2015 , крім четвергів і п"ятниць та 23, 26/03, 27/08/2016
143Київ Івано-Франківськ21.10
76 **Київ Кіровоград21.25до 26/03/2016
76 **Київ Кривий Ріг, Запоріжжя21.25з 27/03/2016
76 **Київ Кривий Ріг, Запоріжжя21.2522/12/2015-26/03/2016
76 КриворіжжяКиїв Кривий Ріг21.2522/12/2015-26/03/2016
76 КриворіжжяКиїв Кривий Ріг21.25з 27/03/2016
76 **Київ Кіровоград21.25з 27/03/2016
139Київ Кам'Янець-Подільський21.33з 14/12/2015 , при двох непарних 30,2,4
121 МиколаївКиїв Миколаїв21.39до 26/03/2016
121 МиколаївКиїв Миколаїв21.39з 27/03/2016
86 Белый АистКиїв Мінськ21.44; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 21:19, потім митний і паспортний контроль!
97Київ Ковель21.46
234Київ Костянтинівка21.50з 24/01/2016
282Київ Запоріжжя21.565, 9, 12, 15, 17, 19, 23, 26/02, 1, 4, 7, 9, 11, 15, 18, 21, 23/03/2016
848Рівне Київ21.57
269Київ Івано-Франківськ22.205,12,19,26/02/2016
64 ОберігКиїв Харків22.22
755 Столичний ЕкспресХмельницький Київ22.22з 13/12/2015
778 Подільський ЕкспресШостка Київ22.33
742 Інтерсіті+Трускавець, Львів Київ, Дарниця22.3022.41
91 ЛьвівКиїв Львів22.41
732 Інтерсіті+Запоріжжя Київ22.49
712 Інтерсіті+Костянтинівка Київ22.58
80 ДніпроКиїв Дніпропетровськ22.58
771 Столичний ЕкспресКиїв Хмельницький23.10
778 **Шостка Хмельницький22.3323.10
721 Інтерсіті+Харків Київ23.19
134Київ Лисичанськ23.24з 26/12/2015
52Київ Запоріжжя23.3014/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
52Київ Запоріжжя23.44з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
90Жмеринка Москва23.4823.58, при двох непарних 28,30,2
55Хмельницький Москва23.4823.58, при двох непарних 28,30,2
Рух поїздів по станції КиївРасписание поездов Киев
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Київ можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Киев можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Киев осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Київ вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:
Київ


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Київ)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Київ