Розклад руху поїздів Дарниця

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Дарниця
284Барановичі Херсон0.250.2715/06-15/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
776 Столичний ЕкспресКиїв Харків0.320.34
284Барановичі Одеса0.250.364/02-28/05, 4/10-8/12/2016 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця
93Мінськ Одеса0.250.3630/01-26/03/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 числах кожного місяця
93Мінськ Одеса1.251.2730/03-30/05, 2/10-10/12/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 числах кожного місяця; 2/06-30/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
283Херсон Барановичі1.331.3516/06-16/09/2016 , при двох непарних 30, 1, 4
94Одеса Мінськ1.331.3531/01-23/03/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31(1) числах кожного місяця
283Одеса Барановичі1.331.355/02-29/05, 5/10-9/12/2016 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця
94Одеса Мінськ2.312.3327/03-31/05, 3/10-11/12/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31(1) числах кожного місяця; 3/06-1/10/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
775 Столичний ЕкспресХарків Київ5.065.08з 1/04/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ5.105.2028/12/2015-31/03/2016
63 ОберігХарків Київ6.106.12з 24/01/2016
741 Інтерсіті+Дарниця, Київ Львів, Трускавець6.22
747 ІнтерсітіДарниця, Київ Тернопіль6.29
712 Інтерсіті+Київ Костянтинівка6.386.40
816Шостка Київ-Волинський6.456.48з 19/12/2015 по суботах
816Конотоп Фастів6.456.48з 15/12/2015 по вівторках, середах, четвергах та п'ятницях
816Шостка Фастів6.456.48з 14/12/2015 по понеділках
816Конотоп Київ-Волинський6.456.48з 13/12/2015 по неділях
722 Інтерсіті+Київ Харків7.027.04
830Фастів Шостка8.048.07з 13/12/2015
784 Подільський ЕкспресШостка Київ8.098.11
866Киев-Вол. Гребінка8.338.36з 13/12/2015 по суботах та неділях
844Неданчичі Київ8.589.06
779 Столичний ЕкспресСуми Київ9.089.10з 17/01/2016
126Костянтинівка Київ9.059.14з 24/01/2016
818Київ Ворожба10.1210.15
148Одеса Київ10.1710.191/06-20/09/2016 ; 27/03-31/05/2016 та з 22/09/2016 по неділях, вівторках, четвергах
148Одеса Київ10.2910.3112/01-24/03/2016 по неділях, вівторках,четвергах
813Зернове Київ11.0411.07з 13/12/2015 по п'ятницях та неділях
813Зернове Фастів11.0411.07з 14/12/2015 , крім п'ятниць та неділь
744 Інтерсіті+Львів Київ, Дарниця11.17
781 Столичний ЕкспресПолтава Київ11.1611.18, крім вівторків
774 Столичний ЕкспресКременчук Київ11.1611.18, крім вівторків
725 Інтерсіті+Харків Київ11.4611.48
880Київ Славутич12.3412.37з 27/12/2015 по неділях
764 Інтерсіті+Одеса Київ, Дарниця13.08
235Ужгород Харків13.1613.1820/01-23/03/2016 по середах та неділях
724 Інтерсіті+Київ Харків13.4913.51
778 Подільський ЕкспресКиїв Шостка14.0414.06
865Гребінка Київ14.2014.23з 13/12/2015 по суботах та неділях
816Фастів Шостка15.5215.57з 13/12/2015 по п'ятницях та неділях
816Київ-Волинський Конотоп15.5215.57з 14/12/2015 по понеділках, вівторках, середах та четвергах
816Фастів Конотоп15.5215.57з 19/12/2015 по понеділках, вівторках, середах, четвергах, суботах
816Київ-Волинський Шостка15.5215.57з 18/12/20105 по п'ятницях
763 Інтерсіті+Дарниця, Київ Одеса16.10
148Київ Одеса16.3816.402/06-21/09/2016 ; 28/03-1/06/2016 та з 23/09/2016 по понеділках, середах, п"ятницях
148Київ Одеса16.3816.4013/01-25/03/2016 по понеділках, середах, п"ятницях
830Шостка Київ16.4316.46з 14/12/2015 , крім п`ятниць, субот та неділь
830Шостка Київ16.4316.46з 13/12/2015 по п`ятницях, суботах та неділях
743 Інтерсіті+Дарниця, Київ Львів17.00
780 Столичний ЕкспресКиїв Суми17.2417.26з 16/01/2016
723 Інтерсіті+Харків Київ17.3817.40
814Фастів Зернове17.3817.41з 13/12/2015
846Київ Неданчичі18.1318.16
726 Інтерсіті+Київ Харків18.1718.19
782 Столичний ЕкспресКиїв Кременчук18.3518.37, крім вівторків
782 Столичний ЕкспресКиїв Полтава18.3518.37з 24/01/2016 , крім вівторків
882Славутич Фастів20.4520.48з 27/12/2015 по неділях
772 **Хмельницький Шостка21.1921.21
784 Подільський ЕкспресКиїв Шостка21.1921.21
748 ІнтерсітіТернопіль Київ, Дарниця21.22
817Ворожба Фастів22.0522.08
778 **Шостка Хмельницький22.1322.15
778 Подільський ЕкспресШостка Київ22.1322.15
64 ОберігКиїв Харків22.4022.44
712 Інтерсіті+Костянтинівка Київ22.4222.44
742 Інтерсіті+Трускавець, Львів Київ, Дарниця22.55
721 Інтерсіті+Харків Київ23.0423.05
Рух поїздів по станції ДарницяРасписание поездов Дарница
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Дарниця можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Дарница можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Дарница осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Дарниця вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:



Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Дарниця)





Розклад пасажирських поїздів / Розклад руху поїздів Дарниця