Пошук поїздів і розкладів


Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів Харків

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Харків
100Мінськ Запоріжжя23.540.2113/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 29, 1, 3
124Костянтинівка Київ0.010.23з 27/03/2016
450Баку Харків1.1523/04-15/10/2016 по суботах та вівторках
100Мінськ Запоріжжя0.581.2027/03-29/05/2016, 23/09-9/12/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
100Мінськ Новоолексіївка0.581.201/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
234Костянтинівка Київ1.201.44до 26/03/2016
108Київ Караганди1.462.05з 7/01/2016 по четвергах
108 **Київ Кустанай1.462.05з 17/12/2015 по четвергах
73Москва Кур. Дніпропетровськ3.114.01до 26/03/2016
73Москва Кур. Кривий Ріг3.114.01до 26/03/2016
105Москва Кур. Дніпропетровськ4.115.01з 27/03/2016
73Москва Кур. Кривий Ріг4.115.01з 27/03/2016
610Лисичанськ Харків5.33з 27/03/2016
610Лисичанськ Харків5.33до 26/03/2016
100Запоріжжя Мінськ5.195.4021/03/2016
100Запоріжжя Мінськ5.195.4015/12/2015-27/03/2016 (крім 1, 21/03/2016) , при двох непарних 31, 3, 5
82 ХарківНовоолексіївка Харків5.53з 27/03/2016
143Харків С.Петербург6.0013/12/2015-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
82 ХарківНовоолексіївка Харків6.01до 26/03/2016
100Новоолексіївка Мінськ5.596.202/06-22/09/2016 , при двох непарних 30, 2, 4
100Запоріжжя Мінськ5.596.2029/03-31/05/2016, 25/09-11/12/2016 , при двох непарних 31, 3, 5
64 ОберігКиїв Харків6.23
143Харків С.Петербург6.42з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
785 ІнтерсітіХарків Київ6.4512/02-25/03/2016 по п"ятницях, неділях, середах
272Одеса Харків6.464/06-20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
207Харків Артемівськ 27.06
124Київ Костянтинівка6.447.17з 27/03/2016
725 Інтерсіті+Харків Київ7.23
43 **Кустанай Київ7.017.34з 14/12/2015 по понеділках
107Караганди Київ7.017.34з 4/01/2016 по понеділках
369Баку Харків7.3827/02/2016
369Баку Харків7.3830/01/16, 3, 6, 10, 14, 18, 22/02/16, 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 29/03/16, 2, 6, 10, 14/04/16, 19, 23, 27, 31/10/16, 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28/11/16, 2, 8/12/16
19Москва Харків7.51до 26/03/2016
114Мукачеве Харків8.02з 27/03/2016 , при двох непарних 29, 31, 1, 3, 5
115Івано-Франківськ Харків8.02з 28/03/2016 , при двох непарних 28,30,2
115Івано-Франківськ Харків8.0224/01-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2; призначено 1/03/2016; відмінено 2/03/2016
114Мукачеве Харків8.0225/01-25/03/2016 , при двох непарних 29, 31, 1, 3, 5; відмінено 1/03/2016; призначено 2/03/2016
234Київ Костянтинівка7.548.24до 26/03/2016
794 Дніпровські ЗоріІм.Тараса Шевченко Харків8.29до 26/03/2016
794 Дніпровські ЗоріІм.Тараса Шевченко Харків8.32з 27/03/2016
19Москва Харків8.51з 27/03/2016
776 Столичний ЕкспресКиїв Харків8.53
819Харків Запоріжжя9.10з 13/12/2015 , крім вівторка; додатково 8/03, 28/06/2016
60 ЧайкаОдеса Харків9.19
134Київ Лисичанськ9.269.55з 27/03/2016
134Київ Лисичанськ9.269.55до 26/03/2016
797 Столичний ЕкспресХарків Суми10.00до 26/03/2016
262 **Бердянськ Суми9.1310.005/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
19 **Москва Суми7.5110.00до 26/03/2016
19 **Москва Суми8.5110.21з 27/03/2016
797 Столичний ЕкспресХарків Суми10.21з 27/03/2016
235Харків Ужгород10.3126/01-22/03/2016 по вівторках та п`ятницях
91Харків Кременчук10.4027-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016 ; 2-30/04/05/08, 2/11-10/12/2016
19 **Москва Кременчук7.5110.402-28/02/2016 ; 1-25/03/2016
82 **Новоолексіївка Кременчугк5.5310.402-30/04/05/08, 2/11-10/12/2016 ; 27-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016
82 **Новоолексіївка Полтава5.5310.401-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016
91Харків Полтава10.40до 26/03/2016
91Харків Полтава10.40з 27/03/2016
82 **Новоолексіївка Кременчугк6.0110.402-28/02/2016 ; 3-31/01, 1-25/03/2016
19 **Москва Кременчук8.5110.402-30/04/05/08, 2/11-10/12/2016 ; 27-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016
91Харків Кременчук10.403-29/02/2016 ; 2-26/03/2016
82 **Новоолексіївка Полтава6.0110.401-29/02/2016 ; 2-30/01, 2-26/03/2016
19 **Москва Полтава7.5110.401-29/02/2016 ; 2-30/01, 2-26/03/2016
19 **Москва Полтава8.5110.401-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016
796 ПроміньДніпропетровськ Харків10.47з 27/03/2016
796 ПроміньДніпропетровськ Харків10.471/02-26/03/2016
375Херсон Харків10.51до 26/03/2016
375Херсон Харків10.51з 27/03/2016
722 Інтерсіті+Київ Харків11.23
112 СлобожанщинаЛьвів Харків12.21з 27/03/2016
112 СлобожанщинаЛьвів Харків12.21до 26/03/2016
723 Інтерсіті+Харків Київ13.16з 27/03/2016
723 Інтерсіті+Харків Київ13.16до 26/03/2016
822Запоріжжя Харків13.53, крім середи
410Лисичанськ Харків14.00з 14/12/2015
260Генічеськ Харків14.404/06-30/07/2016, 2-20/09/2016 ; 1-31/08/2016
250Новоолексіївка Харків14.405/06-31/07/2016 ; 2-30/08/2016 ; 1/09/2016
111 СлобожанщинаХарків Львів14.4424/01-26/03/2016
609Харків Лисичанськ14.49з 27/03/2016
609Харків Лисичанськ15.00до 26/03/2016
821Харків Запоріжжя15.17, крім середи
793 Дніпровські ЗоріХарків Ім.Тараса Шевченко15.50
59 ЧайкаХарків Одеса17.47
795 ПроміньХарків Дніпропетровськ18.05з 27/03/2016
795 ПроміньХарків Дніпропетровськ18.06до 26/03/2016
724 Інтерсіті+Київ Харків18.11до 26/03/2016
724 Інтерсіті+Київ Харків18.11з 27/03/2016
262Бердянськ Харків18.345/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
721 Інтерсіті+Харків Київ18.39
115Харків Івано-Франківськ18.48з 25/01/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; відмінено 1/03/2016
113Харків Мукачеве18.48з 24/01/2016 , при двох непарних 28, 30, 31, 2, 4; призначено 1/03/2016
111 СлобожанщинаХарків Львів19.04з 27/03/2016
798 Столичний ЕкспресСумы Харьков19.40до 26/03/2016
375Харків Херсон19.40з 27/03/2016
375Харків Херсон19.40до 26/03/2016
820Запоріжжя Харків19.47з 13/12/2015 , крім вівторка; додатково 8/03, 28/06/2016
92Полтава Харків19.49до 26/03/2016
92Кременчук Харків19.491-29/02/2016 ; 2-26/03/2016
798 Столичний ЕкспресСумы Харьков20.08з 27/03/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ20.10з 1/04/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ20.1028/12/2015-31/03/2016
249Харків Новоолексіївка20.254/06-30/07/2016 ; 1-31/08/2016
259Харків Генічеськ20.253/06-31/07/2016, 1-19/09/2016 ; 2-30/08/2016
92Полтава Харків20.29з 27/03/2016
92Кременчук Харків20.2928-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016 ; 1-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016
53С.Петербург Харків20.5114/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
369Харків Баку20.5128/01/16, 2, 6, 9, 13, 17, 21, 25/02/16, 1, 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29/03/16, 1, 5, 9, 13, 17/04/16, 22, 26, 30/10/16, 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27/11/16, 1, 5, 11/12/16
271Харків Одеса20.553/06-19/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
208Артемівськ 2 Харків21.02
92 **Полтава Москва19.4921.162-28/02/2016 ; 1-31/01, 1-25/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль
798 **Суми Москва19.4021.16до 26/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль!
20Харків Москва21.16до 26/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль!
92 **Кременчук Москва19.4921.161-29/02/2016 ; 2-30/01, 2-26/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль!
143С.Петербург Харків21.20з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
63 ОберігХарків Київ22.07з 24/01/2016
261Харків Бердянськ22.144/06-20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
798 **Суми Бердянськ19.4022.144/06-20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
92 **Полтава Москва20.2922.162-30/04/05/08, 2/11-8/12/2016 ; 27-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 21:45, потім митний і паспортний контроль
92 **Кременчук Москва20.2922.161-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 21:45, потім митний і паспортний контроль!
20Харків Москва22.16з 27/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 21:45, потім митний і паспортний контроль!
798 **Суми Москва20.0822.16з 27/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 21:45, потім митний і паспортний контроль!
786 ІнтерсітіКиїв Харків22.2912/02-25/03/2016 по п"ятницях, неділях, середах
726 Інтерсіті+Київ Харків22.40
134Лисичанськ Київ22.1422.42з 27/03/2016
74Кривий Ріг Москва Кур.21.4522.44до 26/03/2016
106Дніпропетровськ Москва Кур.21.4522.44до 26/03/2016
134Лисичанськ Київ22.3823.06до 26/03/2016
235Ужгород Харків23.1720/01-23/03/2016 по середах та неділях
409Харків Лисичанськ23.18з 13/12/2015
81 ХарківХарків Новоолексіївка23.25з 27/03/2016
92 **Кременчугк Новоолексіївка19.4923.251-29/02/2016 ; 2-30/01, 2-26/03/2016
92 **Полтава Новоолексіївка20.2923.252-30/04/05/08, 2/11-8/12/2016 ; 27-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016
92 **Полтава Новоолексіївка19.4923.252-28/02/2016 ; 1-31/01, 1-25/03/2016
81 ХарківХарків Новоолексіївка23.25до 26/03/2016
92 **Кременчуг Новоолексіївка20.2923.251-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016
449Харків Баку23.3525/04-17/10/2016 по понеділках та четвергах
74Кривий Ріг Москва Кур.22.4523.44з 27/03/2016
106Дніпропетровськ Москва Кур.22.4523.44з 27/03/2016
Рух поїздів по станції ХарківРасписание поездов Харьков
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Харків можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Харьков можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Харьков осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Харків вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:
Харків


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Харків)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Харків