Розклад руху поїздів Суми

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Суми
775 Столичний ЕкспресХарків Київ0.200.27з 27/03/2016
134Лисичанськ Київ2.192.34з 27/03/2016
124Київ Костянтинівка2.483.08з 27/03/2016
134Лисичанськ Київ2.563.11до 26/03/2016
234Київ Костянтинівка3.283.48до 26/03/2016
124Костянтинівка Київ3.383.58з 27/03/2016
427Зернове Суми4.1022/12/2015-18/03/2016 по неділях, вівторках та п'ятницях
427Зернове Суми4.10з 27/03/2016 по неділях, вівторках та п'ятницях
891Суми Віринський Завод4.20
779 Столичний ЕкспресСуми Київ5.1617/01-26/03/2016
234Костянтинівка Київ5.135.33до 26/03/2016
776 Столичний ЕкспресКиїв Харків5.315.36з 28/03/2016
776 Столичний ЕкспресКиїв Харків5.335.36до 27/03/2016
779 Столичний ЕкспресСуми Київ5.39з 27/03/2016
134Київ Лисичанськ5.115.41до 26/03/2016
134Київ Лисичанськ5.135.43з 27/03/2016
891Віринський Завод Ахтирка7.007.08
865Смородино Білополля7.197.24з 22/12/2015
100Запоріжжя Мінськ8.579.1421/03/2016
100Запоріжжя Мінськ8.579.1415/12/2015-27/03/2016 (крім 1, 21/03/2016) , при двох непарних 31, 3, 5
143Харків С.Петербург9.349.5413/12/2015-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
100Запоріжжя Мінськ9.4410.0429/03-31/05/2016, 25/09-11/12/2016 , при двох непарних 31, 3, 5
100Новоолексіївка Мінськ9.4410.042/06-22/09/2016 , при двох непарних 30, 2, 4
882Білополля Смородино10.0710.12
143Харків С.Петербург10.2410.44з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
887Лебединська Суми12.34
888Суми Смородино13.05
797 Столичний ЕкспресХарків Суми13.26до 26/03/2016
19 **Москва Суми13.26до 26/03/2016
19 **Москва Суми13.45з 27/03/2016
797 Столичний ЕкспресХарків Суми13.45з 27/03/2016
235Харків Ужгород14.2714.3726/01-22/03/2016 по вівторках та п`ятницях
427Суми Зернове15.42з 27/03/2016 по неділях, вівторках та п'ятницях
427Суми Зернове15.4222/12/2015-18/03/2016 по неділях, вівторках та п'ятницях
798 Столичний ЕкспресСумы Харьков16.23до 26/03/2016
798 **Суми Москва16.23до 26/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль!
798 **Суми Москва16.45з 27/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 21:45, потім митний і паспортний контроль!
798 Столичний ЕкспресСумы Харьков16.45з 27/03/2016
53С.Петербург Харків16.2716.5714/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
886Суми Віринський Завод17.40
143С.Петербург Харків17.1817.48з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
889Лебединська Суми18.16
890Суми Лебединська19.03з 22/12/2015
235Ужгород Харків18.5019.3520/01-23/03/2016 по середах та неділях
885Віринський Завод Смородино19.4320.19
100Мінськ Запоріжжя20.0420.3421/03/2016
100Мінськ Запоріжжя20.0420.3413/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02, 21/03/2016) , при двох непарних 29, 1, 3
780 Столичний ЕкспресКиїв Суми21.19з 27/03/2016
780 Столичний ЕкспресКиїв Суми21.1916/01-26/03/2016
100Мінськ Новоолексіївка21.0821.381/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
100Мінськ Запоріжжя21.0821.3827/03-29/05/2016, 23/09-9/12/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
775 Столичний ЕкспресХарків Київ23.4723.5728/12/2015-31/03/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ23.4723.571/04-26/03/2016
Рух поїздів по станції СумиРасписание поездов Сумы
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Суми можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Сумы можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Сумы осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Суми вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:
Суми


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Суми)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Суми