Розклад руху поїздів Смородине

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Смородине
134Лисичанськ Київ1.561.58
124Костянтинівка Київ2.402.43з 27/03/2016
234Костянтинівка Київ4.104.13до 26/03/2016
124Київ Костянтинівка4.054.15з 27/03/2016
896Смородине Гути Люботин4.36по понеділках, п`ятницях, суботах, неділях та святкових днях
234Київ Костянтинівка4.505.05до 26/03/2016
896Смородине Люботин5.22по вівторках, середах, четвергах та святкових днях
865Смородино Білополля5.41з 22/12/2015
776 Столичний ЕкспресКиїв Харків6.256.27
134Київ Лисичанськ6.426.45з 26/12/2015
100Запоріжжя Мінськ8.018.0321/03/2016
100Новоолексіївка Мінськ8.018.032/06-22/09/2016 , при двох непарних 30, 2, 4
100Запоріжжя Мінськ8.018.0315/12/2015-31/05/2016 (крім 1, 21/03/2016), 25/09-11/12/2016 , при двох непарних 31, 3, 5
143Харків С.Петербург8.358.3813/12/2015-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
891Віринський Завод Ахтирка8.428.47
143Харків С.Петербург9.229.27з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
897Люботин Смородине10.40по вівторках, середах, четвергах та святкових днях
876Охтирка Боромля11.0011.03з 22/12/2015
897Люботин Гути Смородине11.25по понеділках, п`ятницях, суботах, неділях та святкових днях
882Білополля Смородино11.41
882Смородине Охтирка11.51
878Боромля Смородино12.25
262 **Бердянськ Суми12.3012.315/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
797 Столичний ЕкспресХарків Суми12.3012.31до 26/03/2016
19 **Москва Суми12.3012.31до 26/03/2016
19 **Москва Суми12.4812.49з 27/03/2016
797 Столичний ЕкспресХарків Суми12.4812.49з 27/03/2016
235Харків Ужгород13.1713.2026/01-22/03/2016 по вівторках та п`ятницях
884Охтирка Смородине13.35
852Смородине Гути Люботин14.02по п`ятницях, суботах, неділях та святкових днях
888Суми Смородино14.30
894Смородине Охтирка14.40
894Охтирка Смородине16.41
798 Столичний ЕкспресСумы Харьков17.1917.20до 26/03/2016
798 **Суми Москва17.1917.20до 26/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль!
798 **Суми Бердянськ17.1917.204/06-20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
798 Столичний ЕкспресСумы Харьков17.4117.42з 27/03/2016
798 **Суми Москва17.4117.42з 27/03/2016 ; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 21:45, потім митний і паспортний контроль!
53С.Петербург Харків18.0418.1014/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
143С.Петербург Харків18.4718.52з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
235Ужгород Харків20.4020.4520/01-23/03/2016 по середах та неділях
100Мінськ Запоріжжя21.3121.3313/12/2015-29/05/2016 (крім 29/02/2016), 23/09-9/12/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
100Мінськ Новоолексіївка21.3121.331/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
853Люботин Гути Смородине21.59по п`ятницях, суботах, неділях та святкових днях
885Віринський Завод Смородино22.04
775 Столичний ЕкспресХарків Київ22.4822.50з 1/04/2016
775 Столичний ЕкспресХарків Київ22.4822.5028/12/2015-31/03/2016
Рух поїздів по станції СмородинеРасписание поездов Смородино
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Смородине можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Смородино можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Смородино осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Смородине вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:



Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Смородине)





Розклад пасажирських поїздів / Розклад руху поїздів Смородине