Пошук поїздів і розкладів


Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів Дніпропетровськ

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Дніпропетровськ
92Одеса Костянтинівка0.380.5817/01-17/02/2016 , крім 1/02/2016
84 АзовКиїв Маріуполь1.041.24з 27/03/2016
84 АзовКиїв Маріуполь1.071.2726/01-26/03/2016
12 СлавутичНовоолексіївка Київ1.081.3316/01-26/03/2016
11 **Дніпропетровськ С.Петербург1.3327/03-29/05/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
11 **Дніпропетровськ С.Петербург1.3313/12/2015-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
12 СлавутичНовоолексіївка Київ1.081.33з 27/03/2016
53 **С.Петербург Дніпропетровськ2.5828/03-30/05/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
12 СлавутичКиїв Новоолексіївка2.583.16з 27/03/2016
53 **С.Петербург Дніпропетровськ3.2814/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
12 СлавутичКиїв Новоолексіївка3.283.48до 26/03/2016
84 АзовМаріуполь Київ3.584.18з 27/03/2016
84 АзовМаріуполь Київ3.584.1826/01-26/03/2016
86Львів Новоолексіївка4.294.5413/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
88Ковель Новоолексіївка4.294.5413/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
86Львів Новоолексіївка4.475.122/06-22/09/2016 ; 27/03/2016-1/06/2016, з 23/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
72 ЗапоріжжяКиїв Запоріжжя4.575.22
42Трускавець Дніпропетровськ6.10з 27/03/2016
42Трускавець Дніпропетровськ6.10до 26/03/2016
796 ПроміньДніпропетровськ Харків6.331/02-26/03/2016
796 ПроміньДніпропетровськ Харків6.33з 27/03/2016
80 ДніпроКиїв Дніпропетровськ6.50
733 Інтерсіті+Красноармійськ Київ6.577.10
318 **Одеса Дніпропетровськ8.1314/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
318 **Одеса Дніпропетровськ8.17з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
64 СкіфіяОдеса Дніпропетровськ8.5014/01-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
64 СкіфіяОдеса Дніпропетровськ8.5028/03-26/05/2016, з 2/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4; 27/05-30/09/2016
264 СкіфіяОдеса Маріуполь8.509.105/02/2016
826Дніпропетровськ Красноармійськ9.25з 9/01/2016 , крім середи
73Москва Кур. Дніпропетровськ9.51до 26/03/2016
105Москва Кур. Дніпропетровськ10.25з 27/03/2016
41Дніпропетровськ Трускавець11.15до 26/03/2016
41Дніпропетровськ Трускавець11.25з 27/03/2016
70Львів Маріуполь11.4412.04до 26/03/2016
732 Інтерсіті+Київ Запоріжжя12.5113.01
618 **Дніпропетровськ Одеса15.50з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
518 **Дніпропетровськ Одеса15.5013/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
106Дніпропетровськ Москва Кур.15.50до 26/03/2016
106Дніпропетровськ Москва Кур.17.03з 27/03/2016
732 Інтерсіті+Запоріжжя Київ17.0017.10
825Красноармійськ Дніпропетровськ17.20з 9/01/2016 , крім середи
70Маріуполь Львів17.4018.00до 26/03/2016
86Новоолексіївка Львів17.4018.003/06-23/09/2016 ; 28/03/2016-2/06/2016, з 24/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
88Новоолексіївка Ковель17.5018.103/06-23/09/2016 ; 28/03/2016-2/06/2016, з 24/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
86Новоолексіївка Львів17.5018.1014/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
88Новоолексіївка Ковель17.5018.1014/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
63 СкіфіяДніпропетровськ Одеса19.1027/03-25/05/2016, з 1/10/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3; 26/05-29/09/2016
63 СкіфіяДніпропетровськ Одеса19.1025/01-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
70Львів Маріуполь19.2819.48з 27/03/2016
282Запоріжжя Київ20.2220.427, 10, 14, 16, 18, 21, 24, 28/02, 2, 6, 8, 10, 13, 16, 20, 22, 24/03/2016
92Костянтинівка Одеса20.3220.5216/01-16/02/2016
72 ЗапоріжжяЗапоріжжя Київ21.1721.42з 27/03/2016
72 ЗапоріжжяЗапоріжжя Київ21.1721.4225/12/2015-26/03/2016
795 ПроміньХарків Дніпропетровськ22.08з 27/03/2016
795 ПроміньХарків Дніпропетровськ22.09до 26/03/2016
79 ДніпроДніпропетровськ Київ22.25
70Маріуполь Львів22.2122.41з 27/03/2016
734 Інтерсіті+Київ Красноармійськ23.1123.24
52Запоріжжя Київ23.3923.54з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
52Запоріжжя Київ23.3923.5413/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
Рух поїздів по станції ДніпропетровськРасписание поездов Днепропетровск
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Дніпропетровськ можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Днепропетровск можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Днепропетровск осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Дніпропетровськ вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:
Дніпропетровськ


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Дніпропетровськ)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Дніпропетровськ