Пошук поїздів і розкладів


Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів Запоріжжя-1

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Запоріжжя-1
100Запоріжжя Мінськ0.4815/12/2015-27/03/2016 (крім 1, 21/03/2016) , при двох непарних 31, 3, 5
100Запоріжжя Мінськ0.4821/03/2016
90Дніпропетровськ Генічеськ0.251.102/06-16/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
144Кривий Ріг Гол. Генічеськ0.121.102/06-16/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
82 ХарківНовоолексіївка Харків1.071.12з 27/03/2016
82 **Новоолексіївка Полтава1.071.121-29/02/2016 ; 2-30/01, 2-26/03/2016
82 **Новоолексіївка Полтава1.071.121-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016
82 **Новоолексіївка Кременчугк1.071.122-28/02/2016 ; 3-31/01, 1-25/03/2016
82 ХарківНовоолексіївка Харків1.071.12до 26/03/2016
82 **Новоолексіївка Кременчугк1.071.122-30/04/05/08, 2/11-10/12/2016 ; 27-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016
249Харків Новоолексіївка1.131.184/06-30/07/2016 ; 1-31/08/2016
259Харків Генічеськ1.131.183/06-31/07/2016, 1-19/09/2016 ; 2-30/08/2016
100Запоріжжя Мінськ1.3129/03-31/05/2016, 25/09-11/12/2016 , при двох непарних 31, 3, 5
100Новоолексіївка Мінськ1.261.312/06-22/09/2016 , при двох непарних 30, 2, 4
84 АзовМаріуполь Київ2.002.0526/01-26/03/2016
84 АзовМаріуполь Київ2.002.05з 27/03/2016
261Харків Бердянськ2.382.434/06-20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
472Бердянск Кривий Ріг2.403.104/06-16/09/2016 , при двох непарних 30, 2, 4
84 АзовКиїв Маріуполь3.163.21з 27/03/2016
84 АзовКиїв Маріуполь3.203.2526/01-26/03/2016
472Бердянськ Дніпропетровськ2.403.404/06-16/09/2016 , при двох непарних 30, 2, 4
92 **Кременчугк Новоолексіївка4.004.051-29/02/2016 ; 2-30/01, 2-26/03/2016
92 **Кременчуг Новоолексіївка4.004.051-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016
92 **Полтава Новоолексіївка4.004.052-30/04/05/08, 2/11-8/12/2016 ; 27-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016
92 **Полтава Новоолексіївка4.004.052-28/02/2016 ; 1-31/01, 1-25/03/2016
81 ХарківХарків Новоолексіївка4.004.05до 26/03/2016
81 ХарківХарків Новоолексіївка4.004.05з 27/03/2016
90Генічеськ Дніпропетровськ3.554.274/06-18/09/2016 , при двох непарних 30, 1, 4
100Мінськ Запоріжжя4.4321/03/2016
100Мінськ Запоріжжя4.4313/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02, 21/03/2016) , при двох непарних 29, 1, 3
144Генічеськ Кривий Ріг Гол.3.554.524/06-18/09/2016 , при двох непарних 30, 1, 4
12 СлавутичКиїв Новоолексіївка5.025.07з 27/03/2016
206Київ Маріуполь5.025.0712/02/2016
12 СлавутичКиїв Новоолексіївка5.385.43до 26/03/2016
100Мінськ Запоріжжя5.5427/03-29/05/2016, 23/09-9/12/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
100Мінськ Новоолексіївка5.545.591/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
318 **Одеса Дніпропетровськ5.406.0514/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
318 **Одеса Дніпропетровськ5.406.05з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
810Мелітополь Запоріжжя6.30по четвергах
318 ТавріяОдеса Запоріжжя,Кривий Ріг5.406.30з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
318 ТавріяОдеса Запоріжжя,Кривий Ріг5.406.3014/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
86Львів Новоолексіївка6.466.5013/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
88Ковель Новоолексіївка6.466.5028/03-28/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
88Ковель Новоолексіївка6.466.5013/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
86Львів Новоолексіївка7.207.2427/03-29/10/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
72 ЗапоріжжяКиїв Запоріжжя7.30
52Київ Запоріжжя9.14з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
52Київ Запоріжжя9.1414/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
808 Приазов'ЯЗапоріжжя-1 Бердянськ9.15з 13/12/2015 , крім середи
282Київ Запоріжжя9.245,9,12,19,26/02, 4,7,9,11,15,18,21,23/03/2016
822Запоріжжя Харків9.25, крім середи
73Москва Кур. Кривий Ріг8.559.35до 26/03/2016
250Новоолексіївка Харків10.0510.105/06-31/07/2016 ; 2-30/08/2016 ; 1/09/2016
260Генічеськ Харків10.0510.104/06-30/07/2016, 2-20/09/2016 ; 1-31/08/2016
73Москва Кур. Кривий Ріг10.0110.26з 27/03/2016
120 **Запоріжжя, Кривий Ріг Київ12.2012/12/2015-26/03/2016
120 **Запоріжжя, Кривий Ріг Київ12.20з 27/03/2016
120Запоріжжя, Кривий Ріг Львів12.20з 27/03/2016
120Запоріжжя, Кривий Ріг Львів12.2025/12/2015-26/03/2016
231Івано-Франківськ Новоолексіївка13.4213.474/06-14/09/2016 , при двох непарних 30, 1, 4
231Дніпропетровськ Новоолексіївка13.4213.473/06/2016
819Харків Запоріжжя13.50з 13/12/2015 , крім вівторка; додатково 8/03, 28/06/2016
262Бердянськ Харків13.5313.575/06-21/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
732 Інтерсіті+Київ Запоріжжя14.22
70Львів Маріуполь13.5714.27до 26/03/2016
820Запоріжжя Харків14.50з 13/12/2015 , крім вівторка; додатково 8/03, 28/06/2016
232Новоолексіївка Дніпропетровськ14.5615.014/06, 15/09/2016
232Новоолексіївка Івано-Франківськ14.5615.013/06-13/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
76 **Київ Кривий Ріг, Запоріжжя15.16з 27/03/2016
120Львів Кривий Ріг, Запоріжжя15.16з 27/03/2016
732 Інтерсіті+Запоріжжя Київ15.37
86Новоолексіївка Львів15.3315.5128/03-30/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
70Маріуполь Львів15.3215.53до 26/03/2016
86Новоолексіївка Львів15.5616.0114/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
88Новоолексіївка Ковель15.5616.0114/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
88Новоолексіївка Ковель15.5816.0329/03-29/10/2016 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
74Кривий Ріг Москва Кур.15.3316.13до 26/03/2016
76 **Київ Кривий Ріг, Запоріжжя16.1522/12/2015-26/03/2016
120Львів Кривий Ріг, Запоріжжя16.1525/12/2015-26/03/2016
74Кривий Ріг Москва Кур.16.2516.50з 27/03/2016
808 Приазов'ЯБердянськ Запоріжжя-118.15з 13/12/2015 , крім середи
282Запоріжжя Київ18.257,10,14,21,28/02, 6,8,10,13,16,20,22,24/03/2016
809Запоріжжя Мелітополь18.54по вівторках; відмінено 16/02/2016
72 ЗапоріжжяЗапоріжжя Київ19.0525/12/2015-26/03/2016
72 ЗапоріжжяЗапоріжжя Київ19.05з 27/03/2016
821Харків Запоріжжя19.46, крім середи
318 ТавріяКривий Ріг,Запоріжжя Одеса18.2419.5025/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
618 **Дніпропетровськ Одеса17.4019.50з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
318 ТавріяКривий Ріг,Запоріжжя Одеса18.2419.50з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
518 **Дніпропетровськ Одеса18.0419.5013/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
70Маріуполь Львів20.1620.36з 27/03/2016
52Запоріжжя Київ21.57з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
52Запоріжжя Київ21.5713/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
70Львів Маріуполь21.4022.00з 28/03/2016
552Кривий Ріг Бердянск22.4023.103/06-15/09/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
472Дніпропетровськ Бердянськ22.2523.103/06-15/09/2016 , при двох непарних 29, 1, 3
12 СлавутичНовоолексіївка Київ23.1723.2216/01-26/03/2016
12 СлавутичНовоолексіївка Київ23.1723.22з 27/03/2016
Рух поїздів по станції Запоріжжя-1Расписание поездов Запорожье
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Запоріжжя-1 можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Запорожье можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Запорожье осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Запоріжжя-1 вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"
Запоріжжя-1


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Запоріжжя-1)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Запоріжжя-1