Розклад руху поїздів Ковель

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Ковель
141Київ Львів0.100.2221/02-26/03/2016
141Київ Львів0.100.2228/01-20/02/2016
141Київ Львів0.100.22з 27/03/2016
767 Столичний ЕкспресКиїв Ковель1.20з 27/03/2016
767 Столичний ЕкспресКиїв Ковель1.20до 26/03/2016
67Київ Варшава1.201.4512/12/2015 - 11/03/2016
142Львів Київ1.582.13з 27/03/2016
142Львів Київ1.582.1327/01-19/02/2016
142Львів Київ1.582.1320/02-26/03/2016
1201Варшава Київ4.154.4013/12/2015 - 12/03/2016
768 Столичний ЕкспресКовель Київ4.40до 26/03/2016
768 Столичний ЕкспресКовель Київ4.40з 27/03/2016
792Ковель Тернопіль5.02з 13/12/2015 по понеділках, п"ятницях та неділях
97Київ Ковель7.35з 27/03/2016
97Київ Ковель7.35до 26/03/2016
78Ковель Москва9.17до 26/03/2016
88Ковель Новоолексіївка9.4028/03-28/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
668Чернівці Ковель9.47до 25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1
88Ковель Новоолексіївка9.5013/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
668Чернівці Ковель10.11з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; 4, 6, 10/01/2016
78Ковель Москва10.13з 27/03/2016
84Одеса Ковель10.4614/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
84Одеса Ковель10.463/06-19/09/2016 ; 28/03-2/06/2016, з 20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
88Новоолексіївка Ковель13.3029/03-29/10/2016 , при двох непарних 29, 31, 3, 5
88Новоолексіївка Ковель13.4214/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
73Москва Ковель15.12до 26/03/2016
77Москва Ковель15.46з 27/03/2016
668Ковель Чернівці17.15с 14/12/2015 , при двох непарних 28,30,2
84Ковель Одеса17.552/06-18/09/2016 ; 27/03-1/06/2016, з 19/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
84Ковель Одеса17.5513/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
98Ковель Київ20.1631/01, 7,14/02/2016
98Ковель Київ20.16до 26/03/2016 , крім 31/01, 7,14/02/2016
98Ковель Київ20.16з 27/03/2016
791Тернопіль Ковель23.55з 13/12/2015 по понеділках, п"ятницях та неділях
Рух поїздів по станції КовельРасписание поездов Ковель-Пасс.
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Ковель можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Ковель-Пасс. можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Ковель-Пасс. осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Ковель вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:



Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Ковель)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Ковель