Пошук поїздів і розкладів


Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів Львів

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Львів
70Львів Маріуполь0.29з 28/03/2016
107 ХаджибейУжгород Одеса0.130.42до 26/03/2016
99Київ Ужгород0.160.45до 26/03/2016
43Івано-Франківськ Київ0.300.50з 27/03/2016
43Івано-Франківськ Київ0.300.50до 26/03/2016
13Ужгород Київ0.451.08з 27/03/2016
13Ужгород Київ0.451.0812/01-26/03/2016
668Ковель Чернівці0.451.20с 14/12/2015 , при двох непарних 28,30,2
107 ХаджибейУжгород Одеса2.052.28з 27/03/2016
99Київ Ужгород2.042.32з 27/03/2016
668Чернівці Ковель2.142.37до 25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1
668Чернівці Ковель2.142.37з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; 4, 6, 10/01/2016
235Ужгород Харків2.202.4520/01-23/03/2016 по середах та неділях
43Київ Івано-Франківськ2.533.13з 27/03/2016
43Київ Івано-Франківськ2.533.13до 26/03/2016
13Київ Ужгород4.044.30
141Київ Львів4.3821/02-26/03/2016
141Київ Львів4.3828/01-20/02/2016
141Київ Львів4.40з 27/03/2016
49 КобзарКиїв Трускавець4.304.5527/12/2015-26/03/2016
49 КобзарКиїв Трускавець4.324.55з 27/03/2016
136Одеса Чернівці4.465.0618/01-28/02/2016 ; 1-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
136Одеса Чернівці4.475.0727/03-29/05/2016 та з 1/10/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; 1/06-30/09/2016
81 ДеснаКиїв Ужгород5.165.44з 27/03/2016
81 ДеснаКиїв Ужгород5.145.44до 26/03/2016
81 **Київ Будапешт5.145.4413/12/2015-26/03/2016
81 **Київ Будапешт5.165.4427/03-8/12/2016
744 Інтерсіті+Львів Київ, Дарниця5.55
1326 **Варшава Львів6.0312/01 - 12/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
6300Вроцлав Львів6.0312/01 - 12/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
26Одеса Львів6.12до 26/03/2016
26Одеса Львів6.15з 27/03/2016
235Харків Ужгород5.506.1626/01-22/03/2016 по вівторках та п`ятницях
601Солотвино Львів6.20
41Дніпропетровськ Трускавець5.586.23до 26/03/2016
41Дніпропетровськ Трускавець5.586.23з 27/03/2016
91 ЛьвівКиїв Львів6.26
608Чернівці Львів6.55
143Київ Івано-Франківськ6.427.08
827Львів Мукачево7.10
1326 **Варшава Львів7.1513/01 - 11/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
6300Вроцлав Львів7.1513/01 - 11/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
143 **Київ Прага6.427.5512/12/2015-26/03/2016
143 **Київ Братислава6.427.5513/12/2015-22/03/2016 , крім четвергів і п"ятниць
108 ХаджибейОдеса Ужгород7.237.55до 26/03/2016
371Могилів Львів8.0013/12/2015-9/12/2016 (крім 29/02, 15/03/2016), при двох непарних 29, 1, 3
371Могилів Львів8.0015/03/2016
606Рахів Львів8.10з 19/01/2016
109Херсон Львів8.1728/03-2/06/2016 та з 20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2; 3/06-19/09/2016
109Херсон Львів8.1714/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2;
269Київ Івано-Франківськ7.468.205,12,19,26/02/2016
115Харків Івано-Франківськ8.258.48з 25/01/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; відмінено 1/03/2016
113Харків Мукачеве8.258.53з 24/01/2016 , при двох непарних 28, 30, 31, 2, 4; призначено 1/03/2016
811Ківерці Львів9.14, крім середи і четверга
804Рівне Львів9.28з 14/12/2015 , крім неділі
608 **Чернівці Москва6.559.42до 26/03/2016
606 **Івано-Франківськ Москва6.559.42до 26/03/2016
74Львів Москва9.42до 26/03/2016
702Чернівці Львів9.45з 12/01/2016 , крім четверга
804Львів Рівне9.51з 14/12/2015 , крім неділі
143 **Київ Прага9.4410.1027/03-8/12/2016
143 **Київ Братислава9.4410.1027/03-7/12/2016 , крім четвергів і п"ятниць та 27/08/2016
108 ХаджибейОдеса Ужгород9.4410.10з 27/03/2016
608 **Чернівці Москва6.5510.20з 27/03/2016
606 **Івано-Франківськ Москва6.5510.20з 27/03/2016
74Львів Москва10.20з 27/03/2016
95 ТясминЧеркаси Львів10.2314/12/2015-26/05/2016 та з 2/09/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26 числах кожного місяця; 2/06-30/08/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
86Львів Новоолексіївка10.2513/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
829Ужгород Львів10.53
232Новоолексіївка Івано-Франківськ10.4311.033/06-13/09/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
86Львів Новоолексіївка11.232/06-22/09/2016 ; 27/03/2016-1/06/2016, з 23/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
92 **Кременчук Львів11.401-29/02/2016 ; 24-30/01, 2-26/03/2016
111 СлобожанщинаХарків Львів11.4024/01-26/03/2016
42Трускавець Дніпропетровськ11.4012.02до 26/03/2016
741 Інтерсіті+Дарниця, Київ Львів, Трускавець11.5912.14
120Запоріжжя, Кривий Ріг Львів12.19з 27/03/2016
42Трускавець Дніпропетровськ11.5812.20з 27/03/2016
704Львів Івано-Франківськ12.25з 13/12/2015 по п`ятницях, суботах та неділях
86Новоолексіївка Львів12.353/06-23/09/2016 ; 28/03/2016-2/06/2016, з 24/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
120Запоріжжя, Кривий Ріг Львів12.3825/12/2015-26/03/2016
70Маріуполь Львів12.46до 26/03/2016
96 ТясминЛьвів Черкаси12.5315/12/2015-23/03/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27 числах кожного місяця
96 ТясминЛьвів Черкаси12.5327/03-27/05/2016 та з 3/09/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27 числах кожного місяця; 3/06-31/08/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
86Новоолексіївка Львів13.2814/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
73Москва Львів14.1311/01-26/03/2016
120Львів Кривий Ріг, Запоріжжя14.42з 27/03/2016
92 **Кременчук Львів15.021-31/04/05/08, 1/11-9/12/2016 ; 28-30/03, 2-30/06/07/09/10/2016
111 СлобожанщинаХарків Львів15.02з 27/03/2016
110Львів Херсон15.1027/03-1/06/2016 та з 19/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; 2/06-18/09/2016
110Львів Херсон15.1013/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1
73Москва Львів15.15з 27/03/2016
120Львів Кривий Ріг, Запоріжжя15.3025/12/2015-26/03/2016
606Львів Рахів15.40до 26/03/2016
73 **Москва Івано-Франківськ14.1315.4011/01-26/03/2016
606Львів Рахів15.45з 27/03/2016
73 **Москва Івано-Франківськ15.1515.45з 27/03/2016
806Рівне Львів16.04з 13/12/2015 , крім суботи
112 СлобожанщинаЛьвів Харків16.05до 26/03/2016
112 **Львів Кременчук16.051-31/01, 1-25/03/2016 ; 2-28/02/2016
703Івано-Франківськ Львів16.22з 13/12/2015 по п`ятницях, суботах та неділях
112 СлобожанщинаЛьвів Харків16.24з 27/03/2016
112 **Львів Кременчук16.2427-31/03, 1-31/06/07/09/10/2016 ; 2-30/04/05/08, 2/11-10/12/2016
806Львів Рівне16.31з 13/12/2015 , крім суботи
829Львів Ужгород16.50
812Львів Ківерці16.56, крім вівторка і середи
73 **Москва Чернівці15.1517.18з 27/03/2016
608Львів Чернівці17.18з 12/01/2016
73 **Москва Чернівці14.1317.1811/01-26/03/2016
70Маріуполь Львів17.19з 27/03/2016
742 Інтерсіті+Трускавець, Львів Київ, Дарниця17.1517.30
70Львів Маріуполь17.40до 26/03/2016
372Львів Могилів17.5214/03/2016
372Львів Могилів17.5214/12/2015-10/12/2016 (крім 14/03/2016), при двох непарних 30, 2, 4
115Івано-Франківськ Харків17.4418.04з 28/03/2016 , при двох непарних 28,30,2
115Івано-Франківськ Харків17.4418.0424/01-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2; призначено 1/03/2016; відмінено 2/03/2016
114Мукачеве Харків17.4418.0425/01-25/03/2016 , при двох непарних 29, 31, 1, 3, 5; відмінено 1/03/2016; призначено 2/03/2016
114Мукачеве Харків17.4418.04з 27/03/2016 , при двох непарних 29, 31, 1, 3, 5
231Івано-Франківськ Новоолексіївка18.3418.544/06-14/09/2016 , при двох непарних 30, 1, 4
702Львів Чернівці19.08з 12/01/2016 , крім середи
143Івано-Франківськ Київ19.4520.05
26Львів Одеса20.40
601Львів Солотвино20.40
828Мукачево Львів20.45
136Чернівці Одеса21.1521.3727/12/2015-11/02/2016
136Чернівці Одеса21.1521.3712-29/02/2016 ; 2-26/03/2016
136Чернівці Одеса21.1521.3728/03-30/05/2016 та з 2/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2; 2/06-1/10/2016
142Львів Київ21.46з 27/03/2016
142Львів Київ21.4627/01-19/02/2016
142Львів Київ21.4620/02-26/03/2016
743 Інтерсіті+Дарниця, Київ Львів22.21
801 **Братислава Київ22.2222.4229/03-9/12/2016 , крім субот і неділь та 29/08/2016
801 **Братислава Київ22.2222.4214/12/2015-24/03/2016 , крім субот і неділь
81 ДеснаУжгород Київ22.2222.42до 26/03/2016
34 **Будапешт Київ22.2222.4227/03-10/12/2016
34 **Будапешт Київ22.2222.4213/12/2015-26/03/2016
443 **Прага Київ22.2222.4214/12/2015-25/03/2016
81 ДеснаУжгород Київ22.2222.42з 27/03/2016
443 **Прага Київ22.2222.4226/03-10/12/2016
92 ЛьвівЛьвів Київ22.53
51Львів Вроцлав22.5919/12/2015 - 10/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
51 **Львів Варшава22.5919/12/2015 - 10/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
50 КобзарТрускавець Київ22.4623.0820/02/2016-26/03/2016
50 КобзарТрускавець Київ22.4623.08з 27/03/2016
50 КобзарТрускавець Київ22.4623.08до 19/02/2016
99Ужгород Київ22.5523.16до 19/02/2016
99Ужгород Київ22.5523.1620/02-26/03/2016
99Ужгород Київ22.5823.18з 27/03/2016
219Івано-Франківськ Київ23.2723.477,14,21,28/02/2016
35Львів Вроцлав23.5918/12/2015 - 11/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
35 **Львів Варшава23.5918/12/2015 - 11/03/2016: грудень, лютий - , січень, березень -
Рух поїздів по станції ЛьвівРасписание поездов Львов
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Львів можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Львов можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Львов осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Львів вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"



Найбільш популярні залізничні станції:
Львів


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Львів)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Львів