Пошук поїздів і розкладів


Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів Одеса

Поїзд №Маршрут поїздаПрибуття поїздаВідправлення поїздаРозклад руху пасажирських поїздів
по станціі Одеса
131Херсон Хмельницький0.501.1714/01-26/03/2016 по четвергах, суботах
131Херсон Хмельницький0.501.1728/03-30/06/2016 та з 2/09/2016 по четвергах, суботах, понеділках; 1/07-31/08/2016
111Умань Одеса4.14з 14/12/2015 по понеділках та суботах;
132Хмельницький Херсон4.234.4427/03-29/06/2016 та з 1/09/2016 по середах, п'ятницях, неділях; 30/06-30/08/2016
132Хмельницький Херсон4.234.4413/01-25/03/2016 по середах, п"ятницях, неділях
797Вінниця Одеса4.53з 14/12/2015 по понеділках, четвергах, суботах
148Київ Одеса5.1313/01-25/03/2016 по понеділках, середах, п"ятницях
148Київ Одеса5.132/06-21/09/2016 ; 28/03-1/06/2016 та з 23/09/2016 по понеділках, середах, п"ятницях
764 Інтерсіті+Одеса Київ, Дарниця5.42
137Черкаси Одеса6.0816/12/2015-28/05/2016 та з 4/09/2016 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця; 2/06-28/08/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
564 **Кривий Ріг Одеса6.1813/01-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
63 СкіфіяДніпропетровськ Одеса6.1825/01-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
105 ЧорноморецьКиїв Одеса6.18з 27/03/2016
564 **Кривий Ріг Одеса6.2727/03-25/05/2016, з 1/10/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3; 26/05-29/09/2016
63 СкіфіяДніпропетровськ Одеса6.2727/03-25/05/2016, з 1/10/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3; 26/05-29/09/2016
105 ЧорноморецьКиїв Одеса6.28до 26/03/2016
688 **Березіне Одеса6.481/06-30/09/2016 по вівторках, середах, п`ятницях, суботах та неділях; 13/12/2015-31/05/2016 та з 2/10/2016 по вівторках, п`ятницях та неділях
686Ізмаїл Одеса6.48до 29/02/2016 ; 1/06-30/09/2016 по вівторках, середах, п`ятницях, суботах та неділях; 1/03-31/05/2016 та з 2/10/2016 по вівторках, п`ятницях та неділях
59 ЧайкаХарків Одеса7.59
92Костянтинівка Одеса8.0916/01-16/02/2016
26Львів Одеса8.50
136Чернівці Одеса9.4427/12/2015-11/02/2016
136Чернівці Одеса9.4428/03-30/05/2016 та з 2/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2; 2/06-1/10/2016
136Чернівці Одеса9.4412/02-26/03/2016 ; 13/02/2016
84Ковель Одеса10.052/06-18/09/2016 ; 27/03-1/06/2016, з 19/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
84Ковель Одеса10.0513/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016) , при двох непарних 27, 29, 1, 3
618 **Дніпропетровськ Одеса10.46з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
318 ТавріяКривий Ріг,Запоріжжя Одеса10.4625/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
518 **Дніпропетровськ Одеса10.4613/12/2015-25/03/2016 (крім 29/02/2016), при двох непарних 27, 29, 1, 3
318 ТавріяКривий Ріг,Запоріжжя Одеса10.46з 27/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1, 3
284Барановичі Одеса11.094/02-24/03/2016 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця
93Мінськ Одеса11.0930/01-26/03/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 числах кожного місяця
271Харків Одеса12.043/06-19/09/2016 , при двох непарних 27, 29, 1
93Мінськ Одеса12.0530/03-30/05, 2/10-10/12/2016 по 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 числах кожного місяця; 2/06-30/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
284Барановичі Одеса12.0528/03-28/05, 4/10-8/12/2016 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця
642Кишинеу Одеса12.1417/12/2015-31/01/2016 по четвергах, суботах, неділях та вівторках; з 5/02/2016 по п`ятницях, суботах та неділях
107 ХаджибейУжгород Одеса12.35до 26/03/2016
798Одеса Вінниця12.41з 14/12/2015 по понеділках, четвергах, суботах
92Одеса Костянтинівка13.4617/01-17/02/2016 , крім 1/02/2016
283Одеса Барановичі14.335/02-25/03/2016 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця
94Одеса Мінськ14.3331/01-23/03/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31(1) числах кожного місяця
107 ХаджибейУжгород Одеса14.41з 27/03/2016
318 ТавріяОдеса Запоріжжя,Кривий Ріг14.42з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
318 ТавріяОдеса Запоріжжя,Кривий Ріг14.4214/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
318 **Одеса Дніпропетровськ14.4214/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
318 **Одеса Дніпропетровськ14.42з 28/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
24 ОдессаОдеса Москва15.13до 26/03/2016
272Одеса Харків15.234/06-20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
24 ОдессаОдеса Москва15.40з 27/03/2016
283Одеса Барановичі15.4929/03-29/05, 5/10-9/12/2016 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця
94Одеса Мінськ15.4927/03-31/05, 3/10-11/12/2016 по 3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31(1) числах кожного місяця; 3/06-1/10/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
686Одеса Ізмаїл16.20до 29/02/2016 ; 1/06-30/09/2016 по вівторках, середах, п`ятницях, суботах та неділях; 1/03-31/05/2016 та з 2/10/2016 по вівторках, п`ятницях та неділях
686 **Одеса Березіне16.201/06-30/09/2016 по вівторках, середах, п`ятницях, суботах та неділях; 13/12/2015-31/05/2016 та з 2/10/2016 по вівторках, п`ятницях та неділях
136Одеса Чернівці16.3118/01-12/02/2016 ; 13/02-25/03/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; відмінено 29/02/2015
136Одеса Чернівці16.3727/03-29/05/2016 та з 1/10/2016 , при двох непарних 27, 29, 1; 1/06-30/09/2016
642Одеса Кишинеу16.4817/12/2015-31/01/2016 по четвергах, суботах, неділях та вівторках; з 5/02/2016 по п`ятницях, суботах та неділях
84Одеса Ковель18.1614/12/2015-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
84Одеса Ковель18.163/06-19/09/2016 ; 28/03-2/06/2016, з 20/09/2016 , при двох непарних 28, 30, 2
26Одеса Львів18.26з 27/03/2016
26Одеса Львів18.26до 26/03/2016
60 ЧайкаОдеса Харків18.44
23 ОдессаМосква Одеса19.01до 26/03/2016
108 ХаджибейОдеса Ужгород19.07до 26/03/2016
23 ОдессаМосква Одеса20.09з 27/03/2016
138Одеса Черкаси20.1013/12/2015-29/05/2016 та з 5/09/2016 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця; 3/06-29/08/2016 , при двох непарних 29, 31, 3
112Одеса Умань20.30з 13/12/2015 по п`ятницях та неділях
108 ХаджибейОдеса Ужгород21.26з 27/03/2016
148Одеса Київ21.391/06-20/09/2016 ; 27/03-31/05/2016 та з 22/09/2016 по неділях, вівторках, четвергах
148Одеса Київ21.3912/01-24/03/2016 по неділях, вівторках,четвергах
106 ЧорноморецьОдеса Київ21.50з 27/03/2016
64 **Одеса Кривий Ріг21.5214/01-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
264 СкіфіяОдеса Маріуполь21.525/02/2016
64 СкіфіяОдеса Дніпропетровськ21.5214/01-26/03/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4
64 **Одеса Кривий Ріг21.5728/03-26/05/2016, з 2/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4; 27/05-30/09/2016
64 СкіфіяОдеса Дніпропетровськ21.5728/03-26/05/2016, з 2/10/2016 , при двох непарних 28, 30, 2, 4; 27/05-30/09/2016
106 ЧорноморецьОдеса Київ22.0120/02-26/03/2016
106 ЧорноморецьОдеса Київ23.10до 19/02/2016
763 Інтерсіті+Дарниця, Київ Одеса23.31
Рух поїздів по станції ОдесаРасписание поездов Одесса
Примітка:
  • У розкладі руху поїздів по залізничному вокзалу Одеса можливі оперативні зміни
  • Забронировать или купить ж/д билеты на поезд на вокзале Одесса можно в онлайн кассах железной дороги
  • Все пассажирские перевозки и грузоперевозки Одесса осуществляются по регламенту железной дороги.
  • Періодичність руху поїздів по станції Одеса вказана від ПОЧАТКОВОГО вокзалу відправлення
  • ** - відмічений як "безпересадочний вагон"
Одеса


Розклад поїздів онлайн

 
(Наприклад: поїзди, ж.д квитки, розклад Одеса)





Розклад поїздів / Розклад руху поїздів Одеса